Dlaczego my?

Niepubliczne Przedszkole Językowe Pod Magnolią to nowoczesna placówka położona w Krakowie. To wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę.

Wyróżniają nas najnowsze metody edukacyjne, między innymi symulacyjne prowadzenie zajęć w dwóch językach, oraz wykorzystywanie interaktywnego sprzętu, zwiększającego atrakcyjność nauki. Zapewniamy dowóz dzieci do przedszkola i domu oraz zdrowe żywienie, dostosowane do potrzeb każdego z podopiecznych. Gwarantujemy ponadto najlepsze warunki do nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo!

  Przedszkole językowe i anglojęzyczne

W nauce języka obcego stawiamy na naturalne jego przyswajanie, dlatego prowadzimy zajęcia symulacyjnie po polsku i angielskuMiędzynarodowy program umożliwia naukę w naszych przedszkolach dzieciom z całego świata. Kładziemy nacisk na systematyczność, dlatego nauka języka angielskiego odbywa się codziennie.

Na życzenie rodziców uczymy również innych języków obcych, m.in. niemieckiego, francuskiego hiszpańskiego i chińskiego.

  Efektywne metody nauczania

Stosujemy innowacyjne metody dydaktyczne, które wspierają zrównoważony rozwój dzieci. Pozwalają one na zwiększenie efektywności nauki oraz sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i ciekawe dla maluchów!

Używamy m.in. następujących metod: glottodydaktyki, pedagogiki zabawy, Carla Orffa, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz "Dziecięcej matematyki" Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej.

  Zdrowe żywienie

Pamiętamy o tym, że ważny jest zarówno rozwój intelektualny naszych podopiecznych, jak izdrowy tryb życia, dlatego prowadzimy własną, zdrową kuchnię. Dzieciom podawane są zbilansowane, pełnowartościowe posiłki, dostosowane ponadto do upodobań smakowych najmłodszych oraz do ich potrzeb (oferujemy różne rodzaje diet specjalistycznych).

Nasze dania powstają ze świeżych i zróżnicowanych produktów, są bogate w warzywa i owoce. Nasi podopieczni są również pod stałą opieką dyplomowanego dietetyka, który dba o ich prawidłowy rozwój fizyczny.

  Sala interaktywna

Staramy się dbać o wszechstronny i zrównoważony rozwój każdego dziecka, który jest możliwy dzięki stosowaniu innowacyjnych metod edukacyjnych, w tym interaktywnych.

Do nauki w naszym przedszkolu służą m.in. komputery, tablety, tablice interaktywne, stolik multimedialny, bezszwowe ekrany dotykowe i dywan multimedialny, znajdujące się w sali interaktywnej. Ich używanie nie tylko pozytywnie wpływa na efektywność nauki, lecz także sprawia, że staje się ona wspaniałą przygodą!

  Dowóz dzieci

W naszym przedszkolu wiemy, jak cenny jest czas zapracowanych rodziców oraz jak trudno jest godzić obowiązki rodzicielskie i zawodowe. Dlatego też gwarantujemy dowóz dzieci do przedszkola i do domu. Ponadto usługę tę dopasowujemy do potrzeb rodziców, dlatego możliwy jest także dowóz dziecka tylko w jedną stronę!

Wierzymy, że czas zaoszczędzony w ten sposób rodzice będą w stanie o wiele lepiej wykorzystać, na przykład na wspólną zabawę z dzieckiem.

  Bezpieczeństwo

Niezwykle dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych podopiecznych.

Wiemy też, że rodzice bardzo martwią się o swoje dzieci spędzające większość dnia w przedszkolu. Dlatego właśnie działa u nas stały monitoring, pozwalający im upewnić się w razie potrzeby, że ich pociecha nie jest narażona na żadne niebezpieczeństwa.

  Najlepsza opieka

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną, która zapewnia każdemu dziecku troskliwą opiekę. Nasi nauczyciele to najlepsi profesjonaliści, którzy dbają o indywidualny rozwój każdego z podopiecznych.

Każdej grupie zapewniamy opiekę dwóch nauczycielek.

  Wspaniała zabawa

Czas spędzany w naszym przedszkolu to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim doskonała zabawa!

Wychodzimy z założenia, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, dlatego stosujemy rozwijające gry edukacyjne, odpowiednio dostosowane do wieku i możliwości naszych podopiecznych.

Publiczne Przedszkole Pod Magnolią nr 3