Dlaczego my?

 

Nasze przedszkole jest placówką nowoczesną, przyjazną i innowacyjną. Przedszkole umożliwia wyrównywanie szans edukacyjnym wszystkim dzieciom. Program przedszkola ukierunkowany jest na dziecko i jego potrzeby, umożliwia mu wszechstronny rozwój osobowości. Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana, kompetentna i zaangażowana kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody wychowania. Zapewniamy zdrowe żywienie, dostosowane do potrzeb każdego z podopiecznych. Gwarantujemy ponadto najlepsze warunki do nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo!

  Efektywne metody nauczania

Stosujemy innowacyjne metody dydaktyczne, które wspierają zrównoważony rozwój dzieci. Pozwalają one na zwiększenie efektywności nauki oraz sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i ciekawe dla naszych wychowanków. Pracujmy metodą projektu, która jest jedną z najbardziej efektywnych metod nauczania, rozwija odpowiedzialność , samodzielność. komunikację oraz współpracę w grupie. Pozwala dzieciom stawiać pytania i samodzielnie dochodzić do odpowiedzi.

  Zdrowe żywienie

Pamiętamy o tym, że ważny jest zarówno rozwój intelektualny naszych podopiecznych, jak i zdrowy tryb życia, dlatego współpracujemy z firmą cateringową gwarantującą najlepsza jakość posiłków. Dzieciom podawane są zbilansowane, pełnowartościowe posiłki, dostosowane ponadto do upodobań smakowych najmłodszych oraz do ich potrzeb (oferujemy różne rodzaje diet specjalistycznych).

Nasze dania powstają ze świeżych i zróżnicowanych produktów, są bogate w warzywa i owoce. Nasi podopieczni są również pod stałą opieką dyplomowanego dietetyka, który dba o ich prawidłowy rozwój fizyczny.

  Najlepsza opieka

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną, która zapewnia każdemu dziecku troskliwą opiekę. Nasi pracownicy to najlepsi profesjonaliści, którzy dbają o indywidualny rozwój każdego z podopiecznych. 

 

  Wspaniała zabawa

Czas spędzany w naszym przedszkolu to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim doskonała zabawa!

Wychodzimy z założenia, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, dlatego stosujemy rozwijające gry edukacyjne, odpowiednio dostosowane do wieku i możliwości naszych podopiecznych.