Dlaczego my?

Publiczne Przedszkole „Pod Magnolią” nr 1 to nowoczesna placówka położona w Krakowie. Wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę.

Wyróżniają nas najnowsze metody edukacyjne, między innymi wykorzystywanie interaktywnego sprzętu, zwiększającego atrakcyjność nauki. Zapewniamy dowóz dzieci do przedszkola i domu oraz zdrowe żywienie, dostosowane do potrzeb każdego z podopiecznych. Gwarantujemy ponadto najlepsze warunki do nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo!

  Stawiamy na język angielski

W nauce języka obcego stawiamy na naturalne jego przyswajanie, dlatego prowadzimy zajęcia symulacyjnie po polsku i angielskuMiędzynarodowy program umożliwia naukę w naszych przedszkolach dzieciom z całego świata. Kładziemy nacisk na systematyczność, dlatego nauka języka angielskiego odbywa się codziennie.

Korzystamy z programu Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło.

  Efektywne metody nauczania

Stosujemy innowacyjne metody dydaktyczne, które wspierają zrównoważony rozwój dzieci. Pozwalają one na zwiększenie efektywności nauki oraz sprawiają, że zajęcia są atrakcyjne i ciekawe dla maluchów!

Program nauczania to:

1. Trampolina. Program Wychowania Przedszkolnego
Autorzy: Elżbieta Kordos

  Zdrowe żywienie

Pamiętamy o tym, że ważny jest zarówno rozwój intelektualny naszych podopiecznych, jak i zdrowy tryb życia, dlatego prowadzimy własną, zdrową kuchnię. Dzieciom podawane są zbilansowane, pełnowartościowe posiłki, dostosowane ponadto do upodobań smakowych najmłodszych oraz do ich potrzeb (oferujemy różne rodzaje diet specjalistycznych).

Nasze dania powstają ze świeżych i zróżnicowanych produktów, są bogate w warzywa i owoce. Nasi podopieczni są również pod stałą opieką dyplomowanego dietetyka, który dba o ich prawidłowy rozwój fizyczny.

  Dowóz dzieci

W naszym przedszkolu wiemy, jak cenny jest czas zapracowanych rodziców oraz jak trudno jest godzić obowiązki rodzicielskie i zawodowe. Dlatego też gwarantujemy dowóz dzieci do przedszkola i do domu. Ponadto usługę tę dopasowujemy do potrzeb rodziców, dlatego możliwy jest także dowóz dziecka tylko w jedną stronę!

Wierzymy, że czas zaoszczędzony w ten sposób rodzice będą w stanie o wiele lepiej wykorzystać, na przykład na wspólną zabawę z dzieckiem.

  Bezpieczeństwo

Niezwykle dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych podopiecznych.

Wiemy też, że rodzice bardzo martwią się o swoje dzieci spędzające większość dnia w przedszkolu. Dlatego właśnie działa u nas stały monitoring, pozwalający im upewnić się w razie potrzeby, że ich pociecha nie jest narażona na żadne niebezpieczeństwa.

  Najlepsza opieka

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną, która zapewnia każdemu dziecku troskliwą opiekę. Nasi nauczyciele to najlepsi profesjonaliści, którzy dbają o indywidualny rozwój każdego z podopiecznych.

 

  Wspaniała zabawa

Czas spędzany w naszym przedszkolu to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim doskonała zabawa!

Wychodzimy z założenia, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, dlatego stosujemy rozwijające gry edukacyjne, odpowiednio dostosowane do wieku i możliwości naszych podopiecznych.

Publiczne Przedszkole Językowe Pod Magnolią