Żłobek

Zapisz swoje dziecko

Żłobek

  Opłaty

Żłobek oferuje opiekę w godzinach 7.00 - 18.00

Czesne za miesiąc: 950,00 zł (płatne z góry przelewem na konto do każdego ósmego dnia miesiąca)

Dzienna stawka żywieniowa (śniadanie, obiad, podwieczorek): 14 zł (płatne na konto wraz z opłatą za czesne)

Pobyt obejmuje:

-opieka w godzinach 7:00-18:00

-zajęcia z lektorem języka angielskiego,

-zajęcia umuzykalniające: uwrażliwienie na rytm, wysokość i barwę dźwięków, pierwsze próby gry na instrumentach, łączenie muzyki z emocjami i nastrojem dzieci.

-zajęcia ruchowe: rozwijanie koordynacji ruchowej, zręczności, poczucia równowagi, zdolności kinestetycznych.

Opłaty dodatkowe:

-ubezpieczenie płatne jednorazowo we września za cały rok

  Wspaniała zabawa

Czas spędzany w naszym przedszkolu to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim doskonała zabawa!

Wychodzimy z założenia, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę, dlatego stosujemy rozwijające gry edukacyjne, odpowiednio dostosowane do wieku i możliwości naszych podopiecznych.

 

 

  Zdrowe żywienie

Pamiętamy o tym, że ważny jest zarówno rozwój intelektualny naszych podopiecznych, jak i zdrowy tryb życia, dlatego zapewniamy smaczną i zdrową kuchnię. Dzieciom podawane są zbilansowane, pełnowartościowe posiłki, dostosowane ponadto do upodobań smakowych najmłodszych oraz do ich potrzeb (oferujemy różne rodzaje diet specjalistycznych).

Nasze dania powstają ze świeżych i zróżnicowanych produktów, są bogate w warzywa i owoce. Nasi podopieczni są również pod stałą opieką dyplomowanego dietetyka, który dba o ich prawidłowy rozwój fizyczny.

  Bezpieczeństwo

Niezwykle dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych podopiecznych.

Wiemy też, że rodzice bardzo martwią się o swoje dzieci spędzające większość dnia w przedszkolu. Dlatego właśnie działa u nas stały monitoring, pozwalający im upewnić się w razie potrzeby, że ich pociecha nie jest narażona na żadne niebezpieczeństwa.

  Najlepsza opieka

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która zapewnia każdemu dziecku troskliwą opiekę. Nasi nauczyciele to najlepsi profesjonaliści, którzy dbają o indywidualny rozwój każdego z podopiecznych.